top of page

          1982’de İzmit’te doğmuştur. 2004’te Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünü bitirmiş olup, 2013 ve 2015 yılları arasında Golden Gate University, San Francisco, California’da işletme master derecesi (MBA) almıştır. 2020 yılında Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

    Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanları Kurulu tarafından açılan giriş sınavını kazanarak 2005’te Hesap Uzman Yardımcılığına, yeterlilik sınavında da başarı göstererek 2009’da Hesap Uzmanlığı’na atanmıştır. İnşaat, turizm, finans, imalat, ilaç, tekstil ve otomotiv sektörlerinde faaliyet gösteren Türkiye’nin ilk ve ikinci 500 sıralamalarında yer alan büyük ölçekli mükellefler nezdinde vergi incelemeleri yürütmüştür. Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu İstanbul Transfer Fiyatlandırması, Örtülü Sermaye ve Yurtdışı Kazançlar ve Ankara Büyük Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlıklarında vergi ve KDV iade incelemelerinde bulunmuştur. Bilim ve Sanayi Bakanlığı Arge ve Tasarım Merkezi Değerlendirme Komisyonu’nda Maliye Bakanlığı temsilcisi olarak görev yapmıştır. 

 

      TÜRMOB tarafından düzenlenen yeminli mali müşavirlik sınavını 2018’de tamamlayarak “Yeminli Mali Müşavir” lisansına hak kazanmıştır. Aynı Zamanda "Avukatlık" ruhsatına sahiptir.

      Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanları Kurulu’na sunulmuş “Türkiye’de ve AB’de Tarım Sektörü ve Vergilendirilmesi” konulu mesleki yeterlilik etüdü ve Vergi Dünyası dergisinde yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Financial Analyst

Sizinle Çalışma Fırsatımız

Yatırım, Tasarruf ve Verginin yanı sıra muhasebeyle ilgili diğer konularda daha fazla bilgi sahibi olmak ister misiniz? Türkiye genelinde 2018 yılından bu yana özel vergi beyannamesi hazırlama, Finansal danışmanlık, muhasebe denetim ve tasdik  hizmetleri veriyoruz. Mali işlemlerinizi doğru şekilde yürütebilmeniz için ihtiyaç duyacağınız araçları ve kaynakları size de sağlamaya hazırım.

bottom of page